Hakkımızda

Genç Metal Aluminyum hakkında bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mimari yapılaşma süreci içerisinde en çok etkilenen öğelerden biri yapıların dış cepheleri olmuştur. Günün teknolojik getirileri kullanılarak her dönem yeni bir uygulama tekniği ve sistem kullanılmıştır.

Günümüz mimari cephe sistemleri; prestij, konfor, estetik, fonksiyonellik ve yapıların korunmasına yönelik ortaya çıktığı günden bu yana değişen ve gelişen dünyada hızla yerini almaktadır. İnsanların kalite ve kullanılabilirliği (mekândan daha fazla yararlanılması, iyi bir ses yalıtımı sağlaması, temizlik ve bakımlarının kolaylığı, yapılara daha az yük binmesi, vb.) yanı sıra artık çevresiyle uyumlu, estetik ve modern bir dış görünüme sahip olması kullanıcılar tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır.

GENÇ METAL Alüminyum Doğrama ve Cephe Sistemleri, 1996 yılından günümüze kadar proje ve ARGE departmanlarıyla Cephe Tasarımından, Alüminyum Doğrama, Panjur, Alüminyum Küpeşte Korkuluk Sistemleri, Otomatik Fotoselli Kapılar, Thermowood Dış Cephe Sistemleri, Krom Korkuluk Sistemleri, Dış Cephe Mantolama, Ofis Bölme Sistemleri, Spider Cephe Sistemleri, Duşa Kabin Ve Jakuzi Sistemleri, Katlanabilir Cam Sistemleri, Plastik Doğrama Sistemleri, Sineklik Sistemleri uygulamasına kadar tüm aşamalarda teknik destek vermektedir. Ayrıca çok katlı ve nitelikli yapılar için özel cephe çözümleri yapmaktadır.

Özel proje çözümleriniz için bizi arayabilirsiniz sizlere doğru, ekonomik, hızlı ve kaliteli hizmeti sunmak amacıyla kurulmuş olan firmamız proje aşamasından teslimat aşamasına kadar konusunda uzman mimar, mühendis ve teknik elemanlar ile imalat ve montaj hizmetleri sunmaktadır.

Müşterilerimizle etkili ve kaliteli iletişim kurarak onların ihtiyaçlarını doğru şekilde analiz eder, piyasa şartlarını ve teknolojik olanakları düşünür, uygulanacak olan hizmetin doğru ve etkin kullanılması ile sağlanacak mutlak güven ve kalite duygusu kazandırmak GENÇ METAL Alüminyum Doğrama ve Cephe Sistemlerinin kalite odaklı bir yönetim anlayışına sahip olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Genç Metal Alüminyum by © İsmira Ajans , 2015

Tüm Hakları Saklıdır