SİNEKLİK SİSTEMLERİ

Genç Metal Alüminyum'un hizmetleri hakkında bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Geniş müşteri portföyüne sahip olan Genç Metal Alüminyum, şirket felsefesi ile amacımız müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmektir. Bu amaçla yola çıkan şirketimizde sineklik üzerine birçok çeşitlilik sunmaktadır.

Sineklik çeşitlerimiz şunlardır;

PLİSE (PİLELİ) SİNEKLİK

Özel bir sineklik modeli olan ve son beş yıldır popüler olarak kullanılan plise sineklik ile ev ve işyerlerinize farklı, modern ve güzel tasarımlarıyla farklılık katabilirsiniz.

Tülü andırmasıyla özellik kazanan plise sineklik modelleri her konumda ve her şekilde rahatlık sağlar.

Plise sineklik modeli yaz aylarında sineklerin ve sivrisineklerin artış bulmasıyla özellikle balkon kapılarında, cam balkonlarda, Fransız usulü dediğimiz balkonlarda, yine çoğumuzun evinde olan dışa açılan kapılarda kullanımda ideal sonuçlar vermektedir.

Bu plise sineklik türü kolay açılıp kapanabilmesi ile çocuklarınızın da rahatlıklar açıp kapatabilmesini sağlamaktadır. Şirketimiz ile kusursuz hizmet alabileceğinizin garantisini veriyoruz.

Plise sineklik çeşitleri de bulunmaktadır. Dikey plise sineklik, yatay plise sineklik, duble plise sineklik

 

STOR SİNEKLİK

Stor sineklikte pencere stor sineklik, kapı stor sineklik ve duble stor sineklik olarak ayrılmaktadır.

Günümüzde pencerelerde dikey, kapılarda yatay Stor Sineklik tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri kullanım rahatlığı bakımından tavsiye edilmesidir.

MENTEŞELİ SİNEKLİK

Menteşeli sineklik modeli pencerenin dış kısmına montaj edilmesinden ve önünde bir engel olmaması ile bilinir. İstediğini zaman kolaylıkla çıkartıp temizleyebileceğiniz ve yine istediğini zaman takabileceğiniz bir sineklik türüdür.

SÜRME (SÜRGÜLÜ)SİNEKLİK

Dayanıklı ve pratik olma özelliğiyle müşterilerimizin dikkatini çeken bir diğer sineklik modelimizde sürme sineklik modelimizdir. Bu sineklik modeli bütün sürgülü sistemlerde çalışabilmektedir. 

Genç Metal Alüminyum by © İsmira Ajans , 2015

Tüm Hakları Saklıdır