PANJUR

Genç Metal Alüminyum'un hizmetleri hakkında bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Genç Metal Alüminyum otomasyon sistemlerinde sizlere uzun yıllar hizmet verecek olan Panjur ve kepenk sistemleri uygulanacak mekanlara göre boyut, renk, dizayn çeşitleri ile farklılıklar gösterirken, uygulamada estetik ve güvenli çözümler sunmaktadırlar.

Panjur ve kepenk sistemlerinin yararlarını sıralamak gerekirse;

Genç Metal Alüminyum güvencesiyle yapılan panjur ve kepenk sistemleri kışın soğuktan, yazın aşırı sıcaktan, fırtına ve şiddetli rüzgârdan, güneş ışınlarından, ses ve gürültüden, tozdan, sert ve yabancı cisimlerden, hırsızlardan, yabancı bakışlardan korur.

Panjur ve kepenk sistemlerinin kullanım alanları ise;

Garaj kapıları, balkon kapatmaları, işyeri ve dükkân kepenkleri, iş merkezlerinin pençeleri, villalar, apartman pencereleri vb. birçok alana uygulanabilmektedir.

Ayrıca tercihleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı renk ve palet seçeneklerimizde mevcuttur. Esnek kullanımı ile mekânlara şıklık ve uzaktan kumanda kontrolünün sağladığı kolay kullanım ile panjur ve kepenk sistemleri hayatınızı kolaylaştıracak.

Panjurlar gizli ve mono blok panjurlar diye 2 e ayrılır.

Gizli panjurlar estetik görünüm sağlamak amacıyla inşaat aşamasındayken monte edilir. Tamamen gizli olarak tasarlandığı için siz panjurlarınızı kapatmadığınız sürece kimse sizin panjurunuzun olduğunun farkına bile varmaz. Evinize ve hayatınıza artı değer katmaya devam eden gizli panjurlarımızda diğer panjurlarımız gibi ısı ve ses yalıtımı, güvenlik, konfor ve kolay kullanımı sağlar.

 

Mono blok panjurlar ise, pencerelerin üzerine monte edilen plastik kutulu yalıtımlı klasik model olarak tercih edilen panjurlardır. Bu panjur sistemleri de yine estetik ve güveni bir arada sunarken yine sizlerin istediği gibi modern görünüm renk ve palet seçenekleri ile evinize, işyerinize veya her türlü yeni yapı ve tadilat olabilecek her alanda kolaylık sağlar.

 

Genç Metal Alüminyum panjur sistemleri konusunda uzman ekibi ile istediğiniz yerde ölçü alıp sizlere uygun çözümler sunmaktadır. Panjur Sistemleri hizmeti almak isterseniz eğer bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. İletişim numaralarımız için tıklayınız

Genç Metal Alüminyum by © İsmira Ajans , 2015

Tüm Hakları Saklıdır