KATLANABİLİR CAM SİSTEMLERİ

Genç Metal Alüminyum'un hizmetleri hakkında bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Katlanır cam balkon ürünleri ile dilediğiniz zaman kapalı dilediğiniz zaman açık olarak mekânları kullanmak cazip hale gelmektedir. Yaz akşamlarının tadını çıkarmak isteyenler için katlanır camları açarak güzel havayı içinize çekmek ve balkonun eşsiz manzarasını doyasıya çıkarmak için ideal ürünlerdir.

Genç Metal Alüminyum farklı ürün ve renk seçenekleri ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Katlanabilir cam balkon sistemleri içerisinde en popüler olanı katlanır cam balkon sistemidir. Kullanım rahatlığı, estetik görüntüsü ve ortamdan alan kazandırması özellikleri ile inşaat sektörüne nefes aldırdığını söyleyebiliriz.

Genç Metal Alüminyum olarak bizde müşterilerimize 8mm ve 10mm katlanır cam balkon ürünü seçeneklerimizi 3 raylı ve 5 raylı sürme olarak siz müşterilerimize sunmaktayız. Beğeninize en uygun sürme ve katlanır cam balkon seçeneklerimizden dilediğinizi seçmek için bizi arayabilir ya da show roomumuza uğrayabilirsiniz. Dilerseniz referanslar sayfamızdan da yapmış olduğumuz katlanır cam balkon sistemlerimizi inceleyebilirsiniz.

Siz müşterilerimize sınırsız renk seçeneği sunabileceğimiz ve ral kataloğundaki tüm renklere boyanabilen seçeneklerimiz ile dış cephe rengine, iç duvar renklerine ve ya mobilya renklerine uygun renkleri tercih edebilirsiniz.

Ral kataloğumuzdaki renkler düzdür. Düz tercih etmek istemeyenler için ise ahşap desen seçeneklerimiz mevcuttur açık meşe, maun, ceviz ve benzeri desenler alüminyum profiller üzerine uygulanabilir.

Katlanır cam balkon sistemleri kafeteryalar, restoranlar ve benzeri birçok mekân için en ideal ürünlerdir diyebiliriz. Katlanabilir cam sistemleri ile eskiden PVC ve alüminyum doğrama sistemleri ile kapalı hale getirdiğimiz mekânlarımıza yeni bir nefes aldırırken esnek kullanımı ile de doğa dostu bir üründür. Adı üstünde katlanabilir olduğu için hanımların en çok tercihi haline gelmesi de kaçınılmazdır. Çünkü dış yüzeylerini silmek oldukça kolaydır.

Genç Metal Alüminyum olarak üretim aşamasından montaja, montaj aşamasından hazırlık aşamasına kadar bilgi birikimi ve tecrübemizle müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekteyiz ve vermeye de devam etmekteyiz.

Genç Metal Alüminyum by © İsmira Ajans , 2015

Tüm Hakları Saklıdır