DUŞA KABİN VE JAKUZİ SİSTEMLERİ

Genç Metal Alüminyum'un hizmetleri hakkında bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Duşa kabin sistemleri banyonuza modern bir görünüm katarken, siz duşa kabini kullanırken diğer aile fertlerinin de banyonuzu kullanmasına olanak sağladığı gibi yerden tasarruf sağlayan, temizlik konusunda etrafa sıçrayan sulardan dolayı hijyenik tasarruf sağlayan bir banyo eşyasıdır.

Duşa kabin sistemleri mika duşa kabinler, kompakt duşa kabinler ve temperli duşa kabinler olmak üzere üç sınıfa ayrılmaktadır. Mika duşa kabinler plastik malzemeden yapılır. Plastik olması esnek kullanım yapısı sağladığından kolay kırılmadığı gibi kırılsa da insan vücuduna zarar vermezler.

Bu duşa kabinler ekonomik seri duşa kabin sınıfına giren Her Bütçeye Hitap Eden, Fiyat açısından (ucuz) Uygun duşa kabinlerdir. Genç metal alüminyum olarak size ve bütçenize hitap eden çözümlerimiz için bizi arayabilirsiniz.

Temperli duşa kabinler ise, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm kalınlığında camlardan oluşan duşa kabinlerdir.

Kırılmaya karşı dayanıklıdır. Dekoratiftir ve şeffaf cam seçenekleri de mevcuttur.

Hijyen bakımından gönül rahatlığıyla duşa kabininizi kullanabilirsiniz. Çünkü paslanmaya, çürümeye ve renk atmasına ezilmesine yıpranmasına karşı garantilidir. Anti bakteriyel tekerlek, rulman ve mıknatıs sistemi kullanılır.

Sağlık açısından ve kullanım kolaylığı sağlaması açısından keyifli duşların vazgeçilmesi duşa kabin sistemleri her zaman için evimizin önemli eşyalarından biridir. Bu yüzden kullanım kolaylığı ve işlevselliği sağlayan doğru duşa kabin seçimleri için firmamızı ziyaret edebilir ya da yerinizde ölçü alıp bilgilendirmek isterseniz bizleri arayabilirsiniz.

JAkUZİ SİSTEMLERİ

Stresli geçen bir günden sonra ya da her gün keyifle güne başlamak isteyenlerin ilk tercihi olan duş alma isteğinin vazgeçilmez parçası haline gelen jakuzi keyfi sadece vücutta biriken kiri değil sonrasında ruhumuzda da rahatlama ve mutluluk hissi vermesiyle yaşamımızın aslında vazgeçilmez bir parçası haline geldiğinin çoğumuz farkında değilizdir. Jakuzi sistemleri genellikle yeni nesil modern ev dizaynların da sıklıkla görmekteyiz. Jakuzi sistemlerinin ayarlanabilir masaj seçenekleri ile günün yorgunluğunu dilediğiniz gibi atmanızı sağlar.

Şimdi neden jakuizi almalıyız diye soruyor olabilirsiniz.

 Jakuzi ruhunuzun tedavisi ve dinlenmesini sağlayan keyifli bir araç diyebiliriz. Jakuizi ile güne keyifli başlarsınız, konforlu ve zinde olursunuz. Jakuizi hidromasaj sayesinde tedavi maksadıyla birçok fiziksel hastalığı bulunan insanlarda büyük faydalar sağlamaktadır.

Stresin ve yoğunluğun tavan yaptığı insanlarda dinlenme aracı olarak iş görür.

Evet işte tam bu noktada Genç Metal alüminyum jakuzi sistemleri ile evinize hem şıklık katarsınız hemde 30 dk lık bir hidromasaj keyfini yaşayıp günün stresini ve yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Bu keyfi yaşamak için bizi aramanız yeterlidir. İletişim bilgilerimiz için tıklayınız.

Genç Metal Alüminyum by © İsmira Ajans , 2015

Tüm Hakları Saklıdır