ALÜMİNYUM KÜPEŞTE KORKULUK SİSTEMLERİ

Genç Metal Alüminyum'un hizmetleri hakkında bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Emniyeti sağlamak amacıyla ve hoş görünümüyle merdivenlere, balkonlara, teraslara ve birçok yapıya yapılan dekorasyona küpeşte denir. Ahşap küpeşte, demir küpeşte, ve plastik küpeşteler olduğu gibi alüminyum küpeşte de olabilir. Uygulamada alüminyum profil kullanılıyorsa buna alüminyum küpeşte denir.

Küpeşte ve korkuluk eş anlamlıdır. Alüminyum küpeşteler, de montaj olarak uygulanmaktadırlar.

Küpeşte ve korkuluk sistemleri Kare Sistem, Yuvarlak Sistem, Kombin Sistem olarak ayrılmaktadır.

Alüminyum küpeştelerin avantajları ise;

Geri dönüşüm özelliği ile doğa dostu olması, iç ve dış mekânlarda rahatça kullanılabilir olması ile yapılara aşırı yük yüklememesi, merdiven, balkon, teras ve havuz kenarları gibi alanlarda kullanılması, kullanılan mekânlara estetik ve uzun ömürlülük sağlaması yapılarınızın değerini arttırır.

Paslanma oluşturmaz.

Genç Metal Alüminyum korkuluk ve küpeşte sistemlerimiz ile siz değerli müşterilerimize imalat, satış ve montaj hizmetleri konusunda en kaliteli hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Sürekli yenilenen ürün yelpazemizi sitemizden inceleyebilir ve en beğendiğiniz ürünümüzü sizin için hazır hale getirebiliriz. Tek yapmanız gereken beğendiğiniz ürünümüzü bize bildirmeniz ve uzman ekip arkadaşlarımızdan birini size yönlendirip gereken ölçüleri almasını sağladıktan sonra göz zevkinize ve kesenize en uygun çözümleri sunabiliriz. 

Genç Metal Alüminyum by © İsmira Ajans , 2015

Tüm Hakları Saklıdır