ALÜMİNYUM DOĞRAMA

Genç Metal Alüminyum'un hizmetleri hakkında bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Simgesi AI olan gümüşümsü renkte olan metal alüminyumdur. Alüminyum mat görünümlü yumuşak ve hafif bir görünüme sahiptir. Zehirleyici ya da manyetik değildir. Kıvılcım çıkartmaz. 

Güneş ışınlarından etkilenmemesi, pas tutmama özelliği, her iklimde kullanılabilir olması onu vazgeçilmez bir ürün haline getirmiştir. Tekrar tekrar geri dönüşüme imkân vermesi ile çevre dostu bir üründür. Isı yalıtımında mekânlarda terletme yapmaz, uzun ömürlü olması çürüme yapmaması dekoratif olması ve ek harcama gerektirmemesi de diğer faydaları arasında sayılır.

Alüminyum doğrama;

Alüminyum dekoratiftir, enerji tasarrufu sağlar, uzun ömürlüdür, çevrecidir. Alüminyum doğrama her iklim koşulunda doğa şartlarına en dayanıklı malzemeden üretildiği için ve daha çok işyerleri için tercih edilen alüminyum doğrama, evlerde de şık ve modern yapısıyla ve ısı yalıtımı özelliğiyle rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Dayanıklı olması ve alüminyumun faydalarını da göz önüne aldığınızda fiyat konusunda karlı çıkacağınız kesindir. Genç Metal Alüminyum olarak bizi aramanız yeterlidir. Uzman ekibimizi bulunduğunuz yere ölçü alması için gönderdikten sonra size en uygun çözümlerle fiyat teklifimizi sunarız. Bizi tercih etmenizin ne kadar doğru bir tespit olduğunu ürünlerimizi ve hizmet kalitemizi kullanmaya başladığınızda fark etmeye başlayacaksınız. Yaptığımız işlerde titizlikle başlar müşteri memnuniyeti ve güveniyle sektörde aranılan firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Genç Metal Alüminyum by © İsmira Ajans , 2015

Tüm Hakları Saklıdır